افشین سپهر

شش سال از آغاز دهه پنجاه هجری شمسی گذشته بود که آسمان درخشان ایران زمین دستان سخاوتمند خویش را بردامان پدر و مادری از خاندان سپهرگشود و افشین سپهر هنرمند خوش آینده ای را به آنها هدیه داد.

از آنجایی که افشین علاقه مند به هنر و مستعد در این حوزه بود در سن 26 سالگی با نوازندگی کیبرد فعالیت هنری خود را آغاز نمود. دیری نپایید که این جوان توانمند با درخشش خاص خویش نوازندگی پیانو را نیز آموخت و همنشین سرزمین زیبا و وسیع هنر موسیقی گردید.

صدای خوش افشین که همیشه مورد علاقه پدر و خانواده بود باعث گردید تا خواندن را نیز تجربه کرده و شوق سرشار هنری خویش را به سوی خوانندگی سوق دهد ، تا آنجا که این روزها با تلاش و پشتکار بی حد خویش توانسته آلبوم های با نام: گلکم و بی تو امشب را به اهتمام اساتیدی چون فریدون شهبازی و آهنگسازی بزرگانی همچون استاد حسن میرزا خانی،مجید رضا زاده،سیروان خسروی وبهنام صفوی منتشر کرده و در اختیار علاقه مندان به هنر والای موسیقی قرار دهد.

افشین سپهر که این روزها حدود سی و هشتمین بهار زندگی اش را می گذراند از محضر اساتیدی چون شهاب افشار،محمد فروغی،عباس لطیفی،مهدی شمس نیز بهره جسته تا بتواند کار موسیقی را به سامان رساند.البته نباید از آغازین تعلیمات اولین استاد زندگی او و بزرگترین مشوقش یعنی پدر مهربانش در طول دوران نوجوانی در محله زادگاه افشین یعنی ونک تهران ،غافل بود.

افشین سپهر این هنرمند خوش آتیه ی ایران اسلامی با خواندن تیتراژ سریال خط شکن تحولی بزرگ در سرآغاز فعالیت هنری خویش ایجاد کرده و به زودی آلبوم های جدید این خواننده خوش اخلاق میهنمان راهی بازار خواهد شد.

 

 

ترتیب نمایش: 
2